5 mln zł dla innowatorów

  • Marta Bellon
opublikowano: 01-10-2012, 00:00

Kolejne firmy dołączają do konkursu „Biznes na 5” organizowanego przez fundusz BBI Seed Fund i „Puls Biznesu”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października. Ostatnio do rywalizacji dołączyła firma, chcąca dostarczać usługi związane z dietetyką poprzez urządzenia mobilne, oraz przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją energii z odpadów. Konkurs adresowany jest do mikro-, małych i średnich firm, działających w dowolnym sektorze, które mają innowacyjne pomysły na biznes. Główną nagrodą jest inwestycja BBI Seed Fund do 5 mln zł oraz wsparcie menedżerskie w opracowaniu planów dalszego rozwoju firmy, przebudowie modelu biznesowego i ekspansji na rynki zagraniczne.

5 listopada zakończymy pierwszy etap selekcji zgłoszeń, wyłonionych zostanie 12 najlepszych pomysłów, których autorzy zaprezentują się przed jury. 25 listopada ogłosimy od jednego do trzech laureatów, z którymi fundusz rozpocznie negocjacje. Ich efektem będzie podpisanie term sheet. A 5 grudnia wręczymy laureatom nagrody na uroczystej gali w Warszawie.

21 Tyle firm zgłosiło się już do konkursu „Biznes na 5” organizowanego przez fundusz BBI Seed Fund i „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu