6 spółek pod lupą analityków DM IDMSA

opublikowano: 11-02-2014, 00:00

Analitycy DM IDMSA przyjrzeli się giełdowym spółkom, działającym w branży rozrywkowej. Rekomendacja „kupuj” obowiązuje dla Cinema City.

Cena docelowa akcji operatora sieci kin została oszacowana na 48,2 zł — w poniedziałek na GPW kurs wynosił 33,5 zł. Rekomendacje dla CD Projektu i CI Games zostały obniżone do „trzymaj”, bo specjaliści uważają, że akcje obu firm wyceniane są już fair. W przypadku drugiej z firm podkreślono, że lepsza okazja do zakupów może nadejść za kilka miesięcy.

DM IDMSA ocenił też trzech producentów gier, notowanych na NewConnect (bez wydawania rekomendacji): Vivid Games, 11 bit Studios i The Farm 51. „Uważamy, że dobre perspekty ma 11 bit Studios, ale może minąć sporo czasu, nim przełoży się to na wzrost notowań.

Jeszcze więcej czasu potrzebuje The Farm 51, która pracuje nad interesującym projektem, ale jest on we wstępnej fazie rozwoju” — podkreślono. Andrzej Bernatowicz, autor raportu, uważa, że duży potencjał wzrostu ma Vivid Games.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu