7 start-upów w drużynie Lewandowskiego

DI
18-01-2014, 16:02

W piątek pisaliśmy, że piłkarz Robert Lewandowski został wspólnikiem w funduszu inwestycyjnym. Znamy więcej szczegółów.

Protos VC zajmuje się inwestowaniem projekty internetowe, które są na wczesnym etapie rozwoju. Protos VC podał, że wcześniej w fundusz zaangażowany był menedżer piłkarza Cezary Kucharski. 

Robert Lewandowski fot. Puls Biznesu_Tomasz Raś
Zobacz więcej

Robert Lewandowski fot. Puls Biznesu_Tomasz Raś

- Zasugerowałem Robertowi aby patrzył perspektywicznie na swoje inwestycje. Nowe technologie i Internet to ryzykowny ale bardzo przyszłościowy sektor. Robertowi bardzo się ten pomysł spodobał. Spotkał się z zespołem z Protos VC, poznał spółki z portfolio funduszu i szybko się zdecydował - powiedział cytowany w komunikacie funduszu Cezary Kucharski. 

Protos VC podał też listę start-upów, których - dzięki wejściu w fundusz - pośrednim współwłaścicielem stał się Lewandowski. 

Allani.pl 

Shoplo.com

Scondoo.de 

Positionly.com 

Twojasuknia.pl

Kekemeke.pl

Dogry.pl 

Robert Lewandowski jest obecnie zawodnikiem niemieckiego klubu Borussia Dortmund, ale niedawno wynegocjował nową umowę z Bayernem Monachium, do którego ma przejść po zakończeniu sezonu. Tuż po podpisaniu umowy, media informowały, że według nieoficjalnych doniesień piłkarz ma zarabiać w nowym zespole 11 mln EUR rocznie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / 7 start-upów w drużynie Lewandowskiego