Abris przejął firmę stomatologiczną w Rumunii

  • DI
opublikowano: 21-06-2019, 17:12

Abris Capital Partners kupił rumuńską firmę Dentotal Protect, która jest dystrybutorem produktów stomatologicznych i sprzętu dentystycznego.

Do tej pory była ona w rękach rodziny Dogariu. Założyciele pozostaną w spółce i pomogą w jej dalszym rozwoju zakładającym ekspansję międzynarodową. 

- Dentotal to siódma inwestycja firmy Abris w ramach 500 milionów euro zebranych jesienią 2017 roku od międzynarodowych inwestorów na rzecz trzeciego funduszu wspierającego i rozwijającego interesujące projekty biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej i Polsce - czytamy w komunikacie funduszu.  

Transakcja jest uwarunkowana standardową procedurą uzyskania zgód władz antymonopolowych.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy