Akademia PARP dla przedsiębiorców

KZG
opublikowano: 03-10-2005, 00:00

19 września 2005 r. rozpoczęły się szkolenia internetowe (e-learning) adresowane zarówno do menedżerów, początkujących przedsiębiorców jak i wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zakładaniu własnej firmy, analizach rynkowych, przygotowywaniu biznesplanu czy pozyskiwaniu funduszy strukturalnych. Szkolenia są bezpłatne a jedynym warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie dostępu do internetu, w miarę nowoczesnego sprzętu komputerowego i odpowiedniego oprogramowania.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która wcieliła się tym razem w wykonawcę projektu finansowanego ze środków UE.

— Dostępne są już szkolenia zatytułowane: „Badanie rynku”, „Biznesplan”, „Fundusze strukturalne dla przedsiębiorstw” i „Jak założyć własną firmę”. Niebawem planujemy rozpocząć dwa kolejne, „BHP w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw” i „Zasady ubiegania się o zamówienia publiczne” — mówi Monika Karwat-Bury z PARP.

Akademia PARP oferuje korzystającym ze szkoleń e-learningowych nieograni- czony dostęp do wykładów, ćwiczeń, testów, prezentacji multimedialnych oraz list dyskusyjnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / Akademia PARP dla przedsiębiorców