Czytasz dzięki

Akademik w zabytku

opublikowano: 04-02-2019, 22:00

Gdański Harward to pierwszy prywatny akademik zrealizowany przez firmę Metropolitan Investment w Trójmieście.

Wnętrza zabytkowego budynku przy ul. Do Studzienki 65 zaadaptowano na potrzeby młodych ludzi, na których od lutego 2019 r. czeka 60 jedno- i dwuosobowych klimatyzowanych apartamentów od 12 do 23 mkw. z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką, internetem i możliwością uruchomienia pakietu telewizyjnego.

— Regularna wymiana pościeli, możliwość skorzystania z pralni i zamówienie usług sprzątania sprawiają, że student nie musi się o nic martwić — mówi Paulina Bauer, dyrektor biura zarządzania nieruchomościami Metropolitan Investment.

Harward znajduje się blisko Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Medycznego oraz innych akademików i jest dobrze skomunikowany z Uniwersytetem Gdańskim, Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Dworcem Głównym, Śródmieściem i plażą.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane