Alior ma nowy rachunek dla biznesu

Alior Bank wprowadził do oferty Rachunek Partner, skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych.

Umożliwia on bezpłatne realizowanie przelewów krajowych Elixir do ZUS i US bez względu na kwotę oraz dokonywanie darmowych wypłat gotówki w bankomatach zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku, a także opłatę za przelewy zagraniczne realizowane w trybie zwykłym w wysokości 20 zł, niezależnie od kwoty przelewu.

Posiadacze nowego rachunku dostaną też bezpłatny pakiet Office Assistance. Ci klienci, dla których Rachunek Partner będzie głównym rachunkiem rozliczeniowym, nie zapłacą za jego prowadzenie.

Warunkiem jest opłacanie za pośrednictwem nowego rachunkuzobowiązań wobec ZUS i US, oraz skierowanie na niego wpływów od kontrahentów bądź wpłacanie utargu w oddziale banku na kwotę min. 2,5 tys. zł miesięcznie albo skorzystanie z kredytu firmowego w Alior Banku na dowolną kwotę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Alior ma nowy rachunek dla biznesu