Alstal - Budownictwo kończy halę

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 24-07-2002, 00:00

Inowrocław. Firma Alstal-Budownictwo z Inowrocławia kończy budowę hali przyjmowania odpadów zwierzęcych dla spółki Centrum Pasz (CP) z Jezuickiej Strugi w województwie kujawsko-pomorskim. Inwestycja warta 1,5 mln zł jest częścią programu modernizacji zakładu, która ma go dostosować do wymogów Unii Europejskiej. Obiekt ma zostać oddany do użytku w najbliższych tygodniach.

CP produkuje dodatki do pasz, a także przerabia i utylizuje odpady pochodzenia zwierzęcego. Inwestycja realizowana przez Alstal-Budownictwo ma pozwolić spółce na zwiększenie zakresu produkcji.

Alstal jest firmą rodzinną, która działa od 1976 r. Spółka specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu konstrukcji stalowych oraz generalnym wykonawstwie inwestycji przemysłowych. Zatrudnia ponad 200 osób. Jej roczne przychody sięgają 60 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Alstal - Budownictwo kończy halę