Amazon nie będzie kontynuował The Grand Tour

opublikowano: 12-03-2018, 08:51
aktualizacja: 12-03-2018, 08:53

Amazon nie zrobi czwartej serii programu motoryzacyjnego The Grand Tour, którego autorami są Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, napisał dailymail.com.

Amazon, który według serwisu zainwestował w trzy serie 100 mln GBP, nie zaoferował Clarksonowi kontynuacji współpracy. Słynny prezenter znalazł sobie nową pracę. Ma poprowadzić w kanale ITV teleturniej „Who Wants To Be A Millionaire” (Milionerzy).

Źródła serwisu twierdzą, że współprowadzący The Grand Tour, Richard Hammond i James May, a także cała ekipa pracująca dotychczas przy programie, również zacznie szukać nowego zajęcia kiedy latem zakończy się kręcenie programów do ostatniej serii.

Clarkson, Hammond i May podpisali wielomilionowe kontrakty z Amazon w 2015 roku. Wcześniej przez wiele lat prowadzili w BBC program motoryzacyjny Top Gear, który miał nawet 350 mln widzów na całym świecie. Przestali to robić kiedy stacja nie podpisała nowego kontraktu z Clarksonem niedługo po tym jak zaatakował on producenta programu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, dailymail.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu