Czytasz dzięki

Analityk: Ryvu nie odczuje turbulencji

opublikowano: 23-03-2020, 22:00

Pierwsza faza badań klinicznych nad najbardziej zawansowanym projektem lekowym zakończyła się sukcesem, więc Ryvu (czyli dawna Selvita) powinno mieć się dobrze.

Takiego zdania są analitycy firmy Edison, która na zlecenie spółki przygotowuje dla niej rekomendacje. W najnowszej, opublikowanej 23 marca, cenę docelową utrzymano na poziomie 67,4 zł za akcję, czyli o 80 proc. wyższym niż giełdowy kurs w momencie wydawania rekomendacji.

„Ryvu to czysta spółka biotechnologiczna, więc trwające na globalnych rynkach turbulencje mają naszym zdaniem ograniczony wpływ na jego perspektywy. Co więcej, ma zapewnione finansowanie do 2021 r., więc nie powinno odczuć negatywnych efektów zmienności na rynkach. Oczekujemy, że druga faza badań klinicznych leku SEL24, w której m.in. zostanie oceniony jego potencjał w terapii białaczki, zakończy się w 2021 r.” — uważa Jonas Paciulis, analityk Edisona.

80 proc. - taki jest potencjał wzrostu notowań Ryvu według analityka Edisona.

251dc9e0-90f6-11e9-bc42-526af7764f64
To musisz wiedzieć dziś rano
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
To musisz wiedzieć dziś rano
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany codziennie
Kamil Zatoński
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcel Zatoński

Polecane