Artyści na platformie

DI
opublikowano: 14-01-2016, 22:00

Twórcy Polstars.pl stworzyli narzędzie, które pomoże zaplanować trasę koncertową — muzykom i ich menedżerom.

W styczniu działalność w sieci rozpoczęła platforma Polstars. pl — serwis branży artystycznej. Ma być to narzędzie ułatwiające wyszukiwanie zleceń dla artystów.

Obecnie Polstars świadczy dwie podstawowe usługi. Pierwsza z nich to możliwość zarządzania profilem np. wykonawcy, za pomocą którego można zaprezentować w jego ofertę oraz historię wydarzeń, w których brał udział (stworzono katalogi wykonawców i firm).

Druga usługa to narzędziadla menedżerów — na bieżąco uaktualniane bazy: bazy klubów, instytucji oraz baza festiwali muzycznych i cyklicznych imprez plenerowych. Za pomysł i stworzenie aplikacji odpowiedzialny jest Łukasz Ratajczak, który współpracował z wieloma postaciami z polskiej sceny muzycznej.

Przez kilka lat pracował przy rozwoju kilku poznańskich spółek internetowych, m.in. evilport.com, agencji interaktywnej Neadoo oraz sieci Adtify. Partnerami projektu są Andrzej Mroczko — programista czuwający nad rozwojem platformy, i Krzysztof Cieślak odpowiedzialny za wparcie technologiczne, który obecnie jest prezesem software house B-mind.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu