Astor zaprasza pod Wawel

KA
opublikowano: 23-11-2005, 00:00

Dostawca oprogramowania dla przemysłu organizuje międzynarodowy cykl seminariów. Jedna z imprez odbędzie się w Polsce.

W piątek 2 grudnia 2005 r. w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się konferencja z cyklu „Wonderware and Microsoft Solution Provider”. Organizatorem polskiej edycji jest spółka Astor, dystrybutor firmy Wonderware. Impreza przeznaczona jest dla integratorów, producentów maszyn i urządzeń, pośredników handlowych oraz niezależnych producentów oprogramowania. Prezentacje skoncentrują się na technikach dostarczania rozwiązań w zakresie automatyki i informatyki przemysłowej oraz aspektów związanych z zarządzaniem wdrożeniami.

Imprezę podzielono na dwie grupy tematyczne: biznesową i techniczną. Pierwsza zainteresuje dyrektorów zarządzających oraz właścicieli firm. Techniczna skierowana jest do projektantów, programistów i inżynierów. Prelegenci opowiedzą m.in. o tym, jak technologie Microsoft, osadzone przez Wonderware w swoim oprogramowaniu, pomagają w pozyskaniu nowych i utrzymaniu dotychczasowych klientów, jak zdobyć narzędzia i wiedzę konieczne do skutecznego dostarczania rozwiązań informatycznych w dziedzinie automatyzacji i informatyzacji na dzisiejszym globalnym rynku produkcyjnym oraz w jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie firmy Microsoft w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań informatycznych, służących automatyzacji i informatyzacji procesów wytwórczych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu