Bankowy rachunek dla raczkujących mikrofirm

opublikowano: 22-07-2013, 00:00

Raiffeisen Polbank najmniejsze start-upy chce przyciągnąć darmowym rachunkiem z bonusem na internetowe usługi księgowe.

Raiffeisen Polbank wprowadził do oferty pakiet rozliczeniowy R-Direct, skierowany w szczególności do jednoosobowych firm, które dopiero rozpoczynają działalność, wykonują niewielką liczbę płatności bezgotówkowych i korzystają z elektronicznych kanałów dostępu. Mogą jednak z niego skorzystać wszystkie osoby prowadzące indywidualną działalność, o ile deklarują obrót roczny do 4 mln zł i nie posiadają jeszcze w banku rachunku firmowego.

Konto można otworzyć, nie ruszając się z domu — wniosek jest składany przez internet, a niezbędne do podpisania dokumenty wysyłane są kurierem. W ramach pakietu R-Direct mikroprzedsiębiorca może korzystać z bezpłatnego rachunku w złotych, wydanej do niego karty debetowej Visa Business (koszt 4,99 zł miesięcznie, opłaty nie ma, jeśli transakcje wykonane kartą sięgają 500 zł miesięcznie), dostępu do serwisu bankowości internetowej R-Online bez żadnych opłat, serwisu bankowości mobilnej oraz centrum telefonicznego.

Osoby, które zdecydują się na otwarcie konta R-Direct, dostaną również bon o wartości 500 zł brutto na internetowe usługi księgowe firmy InFakt, oferującej oprogramowanie wspomagająceprowadzenie działalności gospodarczej małych i średnich firm. Bon wystarcza na korzystanie z aplikacji Fakturowanie (samodzielne wystawianie faktur) lub Księgowości Self Service (przy użyciu aplikacji ze zdalnym wsparciem księgowych) przez rok albo z Księgowości All Inclusive (pełna księgowość prowadzona przez InFakt) przez 2 miesiące.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu