Bedą konkursy na e - biznesy...

AJ
opublikowano: 14-05-2010, 00:00

Ważna wiadomość — nie będzie brane pod uwagę kryterium "kto pierwszy, ten lepszy".

Ważna wiadomość — nie będzie brane pod uwagę kryterium "kto pierwszy, ten lepszy".

Za niecały kwartał przedsiębiorcy będą mogli zdobyć dotacje na e-firmy. 30 lipca rozpocznie się nabór wniosków o dotacje na świadczenie usług drogą elektroniczną (działanie 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka — PO IG). 29 października ruszy zaś konkurs o dofinansowanie projektów związanych z wdrażaniem elektronicznego biznesu typu B2B (działanie 8.2 PO IG). Pierwszy potrwa do 30 września 2010 r., drugi zakończy się 30 listopada. Choć wartość konkursowych alokacji ani kryteria oceny wniosków nie są jeszcze znane, wiadomo, że pod uwagę nie będzie brane kryterium czasu, czyli zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

— Trwają prace nad zmianą przesłanek wyboru projektów. Rozmawiamy o tym z przedsiębiorcami w grupie roboczej. Do połowy maja wyłonimy kryteria — wyjaśnia Waldemar Sługocki, wiceminister rozwoju regionalnego odpowiedzialny za PO IG.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AJ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu