Bez odbicia po przecenie

Zabrakło chętnych do kupna po tym, jak wczoraj indeksy osunęły się z dwumiesięcznych maksimów.

Kontrakty na główne indeksy giełdy nowojorskiej utknęły w miejscu po tym, jak rozmowy ws. klifu fiskalnego weszły w impas. Na niewielkim, 0,2 proc. plusie są jedynie futur es na technologiczny Nasdaq.

Rynek akcji może i wygląda na wykupiony, ale tylko bardzo odważny trader mógłby obecnie zajmować krótkie pozycje, grając przeciw wzrostowej tendencji – komentował Mike McCudden, odpowiedzialny z instrumenty pochodne w firmie brokerskiej Interactive Investor.

Dziś solidna porcja danych makroekonomicznych. Do najważniejszych należeć będą finalny odczyt PKB, cotygodniowe dane z urzędów pracy oraz sprzedaż domów na rynku wtórnym. W centrum uwagi znajdą się dzisiaj akcje Bed Bath and Beyond. Spółka traci w przedsesyjnym handlu ponad 4 proc. po wstępnej informacji, że zyski za czwarty kwartał będą niższe od oczekiwań analityków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Wierciszewski

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Bez odbicia po przecenie