Bezawaryjne oświetlenie

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Biuro rozwojowe spółki Siled pozwala projektować i udoskonalać oferowane rozwiązania.

34.miejsce w rankingu ogólnopolskim

Siled to producent opraw oświetleniowych oraz inteligentnych systemów sterowania oświetleniem bazujących na technologii LED. Te zaawansowane technologicznie rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo, energooszczędność i ochronę środowiska.

— Stale doskonalimy wyroby i usługi, rozwijamy własne technologie, wykorzystując wielomilionowe dotacje z programów unijnych — przekonują szefowie spółki.

Siled stawia na najwyższą jakość, której potwierdzeniem są m.in. certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i ENEC. Jednym z przełomowych wydarzeń w historii firmy było otwarcie w 2013 r. w Gdańsku nowej fabryki wytwarzającej tzw. inteligentne elementy oświetlenia, reagujące m.in. na zjawiska atmosferyczne. W zakładach zatrudnienie znalazło 400 osób. Firma dysponuje własnym biurem rozwojowym, które m.in. we współpracy z Politechniką Gdańską i Akademią Sztuk Pięknych projektuje i udoskonala oferowane rozwiązania. Produkty firmy są weryfikowane i certyfikowane przez wyspecjalizowane jednostki naukowo-badawcze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane