Czytasz dzięki

Bezludna wyspa szuka menedżera

opublikowano: 07-02-2013, 11:59

Praca marzeń dla zmęczonych wyścigiem szczurów menedżerów: mieszkać przez 8 miesięcy w roku na szkockiej bezludnej wyspie i dostać za to pensję wysokości 100 tys. zł!

Wszyscy zainteresowani powinni się pospieszyć, bo szkocka agencja rządowa Historic Scotland szuka menedżera tylko do północy 15 lutego. Monument manager, bo tak nazywa się stanowisko, będzie zarządzał wyspą Incholm na Morzu Północnym od marca do października 2013 i w latach następnych, o ile będzie zainteresowany.

Wyświetl galerię [1/2]

Wyspa Incholm z satelity (FOT. Google Maps)

Do swojej dyspozycji będzie miał świetnie wyposażony domek (dwie sypialnie) tuż obok średniowiecznego opactwa, 3 osobowy zespół pracowników, świetne widoki w dzień i w nocy. O wikt i opierunek będzie musiał zadbać samodzielnie na podstawie zaopatrzenia dopływającego na wyspę codziennie.

Podstawowym zadaniem "monument menedżera" będzie troska o jakość obsługi turystycznej wyspy, bowiem Incholm jest częstym celem narzeczonych, planujących tu wesele oraz zwykłych gości zainteresowanych zwiedzaniem ruin opactwa. Nie jest więc tak do końca "bezludna".

Agencja Historic Scotland oczekuje od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku, ale wystarczy doświadczenie pilota wycieczek i zwykłego korporacyjnego menedżera. Oczekuje również gotowości do natychmiastowego spakowania walizek i przeniesienia się na wyspę już na początku marca.

Za swoją pracę "kierownik wyspy" otrzyma wynagrodzenie w wysokości 20373 GBP za 8 miesięcy, co w przeliczeniu na złote po aktualnym kursie funta szterlinga daje blisko 100 tys. zł. Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie agencji Historic Scotland

Wyspa Incholm jest jedną z najpiękniejszych wysp zatoki Firth of Forth u wybrzeży Szkocji. Zatoka wcina się w głąb lądu na długości aż 80 km!


Wyświetl większą mapę

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane