Bezpieczeństwo na piątkę

Podkarpacka e-Gazela chce wyznaczać standardy w branży BHP i ochrony przeciwpożarowej. I trzeba przyznać, że idzie jej całkiem nieźle

LIDER PODKARPACKI — SUPON

Bezpieczeństwo na piątkę

opublikowano: 15-10-2015, 22:00

Podkarpacka e-Gazela chce wyznaczać standardy w branży BHP i ochrony przeciwpożarowej. I trzeba przyznać, że idzie jej całkiem nieźle

LIDER PODKARPACKI — SUPON

Sklep internetowy Supon rozpoczął działalność w 2013 r., jednak początki firmy sięgają aż 1956 r., kiedy to powstało przedsiębiorstwo Syrena, które zajmowało się konserwacją i naprawą podręcznego sprzętu pożarniczego, czyli gaśnic. Syrena była początkowo własnością Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, jednak w 1960 r. jej aktywa przejął Wojewódzki Zakład Urządzeń Pożarniczych, który 15 lat później przekształcił się w Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Supon Zakład Nr 13 w Rzeszowie.

Firma rozszerzyła działalność o projektowanie, montaż i konserwację instalacji sygnalizacji pożarów. Rok później zmieniła nazwę na Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon, które ruszyło z działalnością handlową. Dziś firma Supon koncentruje się na wyposażaniu pracowników w odzież i obuwie robocze i ochronne, rękawice robocze, a także środki ochrony indywidualnej dopasowane do występujących na stanowisku zagrożeń. Uzupełnieniem oferty są środki czystości. Dotychczas firmie zaufało ponad 4 tys. firm. Są wśród nich największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa z branży hutniczej, lotniczej, automotive, AGD, spożywczej, budowlanej i farmaceutycznej.

— Nasze wieloletnie doświadczenie rynkowe, perfekcyjna współpraca z klientem, chęć ciągłego rozwoju i polepszania jakości usług, sprawiły, że dziś możemy zaoferować model współpracy na miarę oczekiwań rynku. Zawsze służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze dążymy do optymalnych rozwiązań i zadowolenia naszych klientów — przekonuje Marian Koszałka, prezes Przedsiębiorstwa Handlowo-Technicznego Supon.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane