Biznes Linia w Meritum Banku

Meritum Bank ma sposób na kredyty dla firm — wszystkie formalności związane z udzieleniem Biznes Linii do 300 tys. zł zostaną załatwione podczas jednego spotkania z doradcą.

W ramach kredytu w rachunku Biznes Linia można dostać do 300 tys. zł. Wystarczy, że firma w czasie spotkania z doradcą złoży wniosek o jej udzielenie, w którym określi kwotę kredytu, którą jest zainteresowana. Jeśli na podstawie przedstawionych dokumentów bank podejmie pozytywną decyzję kredytową, następuje uruchomienie kredytu, a do klienta trafia potwierdzenie zawarcia umowy.

Od tego momentu można korzystać z kredytu. Biznes Linia przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek, które prowadzą działalność co najmniej od 12 miesięcy. Udzielana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata, bez aneksu do umowy kredytu. Klient ma możliwość rozłożenia kwoty kredytu na 24 równe raty kapitałowo-odsetkowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Biznes Linia w Meritum Banku