Biznes od Kuby po Filipiny

opublikowano: 04-02-2015, 00:00

Misje gospodarcze

Chcesz zaistnieć na nowych rynkach? W najbliższych miesiącach na polskich przedsiębiorców planujących ekspansję czeka kilkanaście zagranicznych wyjazdów przygotowanych przez Krajową Izbę Gospodarczą (KIG). Oferta na najbliższe miesiące obejmuje kilka kontynentów.

Najczęstszym kierunkiem jest Afryka — w planie są misje, m.in. do Algierii, Angoli i Konga. Na przedsiębiorców czekają m.in. targi, seminaria i indywidualne rozmowy B2B z lokalnymi partnerami zainteresowanymi współpracą.

W programie są konferencje poświęcone możliwościom kooperacji, spotkania szkoleniowe i wizyty w lokalnych firmach. W wielu przypadkach organizatorzy wyręczają przedsiębiorców z formalności związanych z wyjazdem. KIG załatwia obsługę logistyczną (przeloty, transport lokalny), uzyskanie potrzebnych dokumentów (takich jak wizy) i zakwaterowanie.

Ale bezpłatne misje nie istnieją — przedsiębiorcy pokrywają koszty uczestnictwa, jednak często mogą skorzystać z dofinansowania. Więcej informacji można uzyskać od specjalistów KIG — kontakty podajemy w tabeli obok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane