Bliżej Twoich Pieniędzy

Beata Tomaszkiewicz, Paweł Zielewski
08-07-2002, 00:00

Od 17 do 19 października po raz ósmy już odbędzie się największy festiwal polskich finansistów — Forum Kapitałowo-Finansowe Twoje Pieniądze. „Puls Biznesu” objął nad imprezą patronat medialny.

Swoją obecność na forum Twoje Pieniądze zapowiedziały wszystkie liczące się na polskim rynku instytucje finansowe — banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, emerytalne, domy maklerskie.

„Puls Biznesu” już kolejny raz został jednym z gospodarzy imprezy. Dotychczas znani byliśmy z organizacji specjalistycznych paneli dyskusyjnych czy debat poświęconych najbardziej drażliwym problemom rodzimego sektora finansowego. Tym razem będzie nieco inaczej — zmieniamy formułę i treść spotkań z czytelnikami i uczestnikami finansowego życia Polski. Mniejszy nacisk zamierzamy położyć na szukanie najefektywniejszych metod inwestowania, silniej zaakcentować zaś możliwości dodatkowego pomnażania pieniędzy po naszym wejściu do Unii Europejskiej.

17 października zapraszamy na konferencję poświęconą kapitałowi zagranicznemu w polskich instytucjach finansowych. Wraz z zaproszonymi gośćmi reprezentującymi banki i firmy ubezpieczeniowe, należące do zachodnich inwestorów podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, czy nasz rynek usług finansowych jest w stanie konkurować z rywalami z UE. Pewnie znów pojawią się też wątpliwości, czy w polskich bankach obcego kapitału jest wystarczająco dużo, czy o wiele za dużo. I temu również poświęcimy osobną dyskusję.

Przywiązanie do polskiego złotego nie uchroni nas przed zmianą waluty na euro. Czy jednak warto się śpieszyć? Może lepiej poczekać? Nad tymi pytaniami zamierzamy 18 października zastanawiać się wspólnie ze wszystkimi byłymi szefami resortu finansów.

Forum Kapitałowo-Finansowe Twoje Pieniądze to największe w tej części Europy spotkanie specjalistów rynków kapitałowego, przedstawicieli instytucji finansowych i klientów szukających możliwości aktywnego, efektywnego, ale i efektownego inwestowania. „Puls Biznesu” zaprasza na nie już dziś.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Beata Tomaszkiewicz, Paweł Zielewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Bliżej Twoich Pieniędzy