BOŚ pożyczy od ręki

Sylwia WedziukSylwia Wedziuk
opublikowano: 2014-08-07 00:00

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) wprowadził do oferty finansowanie od ręki. Z nowej propozycji mogą skorzystać firmy rozliczające się na zasadach pełnej księgowości.

W jej ramach można pożyczyć do 1 mln zł na dowolny cel związanyz działalnością gospodarczą. Nie potrzebne są zabezpieczenia rzeczowe, a na decyzję kredytową można liczyć w ciągu 24 godzin.

Do wyboru jest kilka produktów — kredyt w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy odnawialny i nieodnawialny w rachunku kredytowym oraz gwarancje bankowe. Kredyt w rachunku udzielany jest na 12 miesięcy, a kredyt obrotowy odnawialny oraz nieodnawialny na 24 miesiące. Gwarancji bank może udzielić maksymalnie na okres 36 miesięcy.

Warunkiem udzielenia kredytu albo wystawienia gwarancji jest co najmniej 12-miesięczny okres prowadzenia działalności. Wysokość finansowania zależy od obrotów firmy i miesięcznych wpływów na rachunek firmowy w BOŚ Banku.