Branżowe forum w stolicy

Agata Hernik
opublikowano: 31-10-2005, 00:00

Zorganizowane w Wraszawie spotkanie farmaceutów zaowocowało nowymi pomysłami na rozwiązanie problemów branży.

W warszawskim hotelu InterContinental przez dwa dni rozmawiali uczestnicy III Farmaceutycznego Kongresu Europy Centralnej i Wschodniej. Spotkanie, jak twierdzi organizator — Eyeforpharma, ma na celu zapoznanie przedstawicieli branży farmaceutycznej z nowymi rozwiązaniami biznesowymi, już stosowanymi albo dopiero wprowadzanymi w ich sektorze. Kongres ma pełnić rolę forum umożliwiającego spotkanie się zainteresowanych rynkiem farmaceutycznym w naszym regionie, wymianę opinii, poznanie specyfiki regionu, zapoznanie się z najnowszymi tendencjami, możliwościami i ograniczeniami, a także poznanie aktualnych wyzwań.

Prezentacje i warsztaty

Uczestnicy spotkań mieli okazję wysłuchać prezentacji, których autorami byli w większości przedstawiciele wyższego szczebla kierowniczego firm oraz koncernów farmaceutycznych czy instytucji finansowych. Mogli też uczestniczyć w czterech darmowych, zarezerwowanych dla przedstawicieli firm farmaceutycznych, interaktywnych warsztatach. Prelegentami byli m.in. przedstawiciele firm: Eli Lilly, Ernst & Young, Pfizer, Polpharma, Sandoz, Fournier, Dendrite, Ratiopharm, Cegedim, GSK, Boehringer Ingelheim, Nycomed, Sanitas i Zentiva.

Co dalej?

Organizatorzy zapewniają, że dwa kongresy zorganizowane dla regionu Europy Centralnej i Wschodniej, odbywające się w dwóch poprzednich latach, okazały się sukcesem, dlatego wobec tegorocznego mieli szczególnie wysokie wymagania. Jeszcze w tym roku kongresy organizowane przez Eyeforpharma odbędą się w Amsterdamie i Filadelfii. Materiały z wystąpień i prezentacji z warszawskiego kongresu będą wkrótce dostępne w internecie na stronie organizatora spotkania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agata Hernik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Farmacja / Branżowe forum w stolicy