Branżowe zmiany kadrowe

GAS
opublikowano: 15-03-2007, 00:00

Jarosław Oworuszko

Został dyrektorem finansowym w firmie LeasePlan Fleet Management (Polska). Ukończył studia na Akademii Rolniczej w Lublinie. Ma też dyplom ekonomii Cornell University, Ithaca oraz studiów MBA w Nowym Jorku. Pracował m.in. jako audytor i doradca w Pricewater- houseCoopers, gdzie zajmował się sektorem banków i biur maklerskich. Był też kontrolerem finansowym w firmie Zurich Financial Services. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora finansowego w spółce ABN AMRO w Polsce i Portugalii.

Maciej Rodak

Został prezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej (specjalność lotnictwo) oraz menedżerskie studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Dotychczas był m.in. dyrektorem biura zarządzania bezpieczeństwem ruchu lotniczego, pracował także w Agencji Ruchu Lotniczego, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i Portach Lotniczych. Od stycznia 2007 r. był wiceprzewodniczącym Europejskiej Grupy Bezpieczeństwa CANSO. Zna cztery języki obce. Ma uprawnienia pilota szybowcowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Branżowe zmiany kadrowe