Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 24-10-2007, 00:00

Robert Dygas

Został prezesem Telogic Poland, oddziału firmy z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE). Ma 35 lat, w 2003 r. uzyskał w Szkole Głównej Handlowej tytuł doktora nauk ekonomicznych w dziedzinie zarządzania. Wcześniej na tej uczelni zdobył tytuł magistra finansów i bankowości. Studiował także zarządzanie i marketing w Danii w Aarhus School of Business. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. w Raiffeisen Banku. Najczęściej wymieniane przez niego hobby to: podróże, narciarstwo i pływanie, a także literatura współczesna i muzyka. Czas wolny spędza z rodziną.

Agnieszka Wiśniewska

Dołączyła do zespołu firmy badawczej TNS OBOP, obejmując stanowisko lidera sektora technologii. Zajmie się rozwojem badań rynku telekomunikacyjnego i IT. Z branżą badawczą związana jest niemal od 10 lat, Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu