BRE rośnie na przekór analizie

Dariusz Karolak
opublikowano: 14-08-2001, 00:00

BRE rośnie na przekór analizie

Sesja okazała się łaskawa dla akcjonariuszy BRE, których motywacja do trzymania akcji została wzmocniona napływającymi zza granicy doniesieniami o możliwym przejęciu Commerzbanku przez któregoś z europejskich potentatów. Informacja nie wywołała entuzajazmu, którego wystąpieniu nie sprzyja dwuznaczna technicznie sytuacja. BRE zrealizował bowiem zasięg wzrostów z krótkoterminowej formacji podwójnego dna i doszedł do oporu opadającej linii szczytów od 29 I, a dodatku buduje klin rosnący.

trendy wzrostowe szybkich oscylatorów z wyjątkiem RSI zostały naruszone. Wynikałoby, że więcej przemawia za spadkiem. W tej sytuacji sensowe wydają się 2 strategie. Wg. pierwszej należy czekać do wyniku testu linii bessy i jeżeli rynek urośnie powyżej 100 zł dalej trzymać pozycję, ew. zwiększać zaangażowanie, albo sprzedać po spadku poniżej 95 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BRE rośnie na przekór analizie