Budowlanka pojedzie do Japonii

SW
opublikowano: 02-05-2012, 00:00

MISJE

Polskie firmy z sektora budowlanego mają szansę na udział w misjach biznesowych w Japonii organizowanych w ramach programu EU Gateway to Japan and Korea, który koordynuje firma doradcza Deloitte.

W ramach projektu wybrane podmioty z sektora będą mogły zaprezentować swoją ofertę firmom japońskim zainteresowanym współpracą z Europą. Termin składania aplikacji mija 8 maja 2012 r. Misje odbędą się w dniach 24-28 września 2012 r. w Tokio.

W misji biznesowej w Japonii mogą wziąć udział m.in. firmy dostarczające technologie (np. rozwiązania energooszczędne lub minimalizujące skutki trzęsień ziemi i innych klęsk żywiołowych) oraz materiały związane z inżynierią, projektowaniem, budową, montażem oraz wykończeniem budynków publicznych i prywatnych.

Dodatkowo w programie mogą wziąć również udział podmioty zajmujące się inwestycjami w infrastrukturę, takimi jak drogi lotniska czy porty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu