Budpol czeka na akcesję

Marta Biernacka
opublikowano: 10-12-2003, 00:00

I miejsce Podkarpackie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Budpol, rzeszowska spółka w 96 proc. należąca do Adama Gajdka, świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa. Wyspecjalizowała się również w produkcji stolarki aluminiowej, konstrukcji stalowych i handlu. Jest regionalnym dealerem niemieckiej firmy Hörmann. Główny nacisk kładzie na działalność na rynku regionalnym, ale rozwija ją również w skali ogólnopolskiej i na Ukrainie, gdzie wkrótce uruchomi produkcję stolarki PCW. Po trudnym rynku budowlanym porusza się ostrożnie.

— W 2003 r. przyjęliśmy strategię utrzymania sprzedaży na średnim poziomie. W tym roku trzy firmy z regionu upadły. To sygnał, żeby nie decydować się na nierozsądne kroki i nie podpisywać niepewnych kontraktów — uważa Adam Gajdek.

Firma ma już plany na 2004 r. Podpisała dwa kontrakty na realizację w regionie dużych obiektów handlowych, w budowie których chce się specjalizować.

Adam Gajdek prezes Budpolu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Biernacka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Aktualności / Budpol czeka na akcesję