Była gwiazda tenisa podpisała list intencyjny z Thunderboltem

opublikowano: 06-03-2020, 09:12
Obserwuj w MójPB:

Spółka Thunderbolt podpisała list intencyjny z Borisem Beckerem, byłą niemiecką gwiazdą tenisa.

"Strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie, a która będzie prowadzona przez spółkę" - podano.

Współpraca zakłada aktywny udział Borisa Beckera w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych.

"W opinii Zarządu dołączenie do struktur Spółki Pana Borisa Beckera będzie istotnym zdarzeniem dla Spółki, mając na uwadze bardzo duże doświadczenie jako tenisisty i trenera tenisa ziemnego, osiągane sukcesy oraz jego rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań" - dodano.

Porozumienie w sprawie podstawowych warunków wsółpracy ma być podpisane do 30 września 2020 r. 

Boris Becker 6 razy wygrał turnieje Wielkiego Szlema, przez kilkanaście tygodni był też liderem rankingu ATP.

W ostatnich latach Niemiec miał problemy z fiskusem. W 2017  został uznany przez angielski sąd za bankruta, gdyż nie był w stanie pokryć zobowiązań. W roku 2019 długi wyniosły 55 milionów funtów. Na aukcje wystawił 82 pamiątki sportowe o wartości 200 tys funtów,

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane