Carla Bruni zagra u Allena

DI, PAP
opublikowano: 29-06-2010, 14:57

Pierwsza dama Francji Carla Bruni-Sarkozy otrzyma rolę dyrektorki muzeum w następnym filmie Woody'ego Allena - informuje we wtorek dziennik "Le Figaro".

Sceny, w których wystąpi małżonka Nicolasa Sarkozy'ego, będą kręcone w luksusowym Hotelu Le Bristol w Paryżu.

Jak podkreśla dziennik, pierwsza dama nie będzie miała wymówek w razie spóźnienia się na plan zdjęciowy, gdyż hotel ten leży bardzo blisko Pałacu Elizejskiego.

W filmie, który będzie komedią romantyczną, zagrają tacy aktorzy jak Kathy Bates, Marion Cotillard, Michael Sheen i Owen Wilson. Osnową fabuły będzie podróż pewnej rodziny do Paryża w interesach.

Carla Bruni-Sarkozy potwierdziła w listopadzie, że zgodziła się zagrać w tym filmie. "(Allen) zaproponował mi udział w swoim następnym filmie - oświadczyła - i zgodziłam się".

"Nie mogę przepuścić takiej okazji. Kiedy będę babcią, będzie mi miło na myśl, że grałam w filmie Woody'ego Allena" - dodała.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu