Catella rośnie nad Wisłą

opublikowano: 12-06-2018, 22:00

Niemiecki fundusz, do którego należy m.in. dziewięć pięter warszawskiego apartamentowca Złota 44, oficjalnie otworzył luksusowy budynek mieszkaniowy na długoterminowy najem instytucjonalny.

Niemiecki fundusz, do którego należy m.in. dziewięć pięter warszawskiego apartamentowca Złota 44, oficjalnie otworzył luksusowy budynek mieszkaniowy na długoterminowy najem instytucjonalny. Obiekt powstał przy ulicy Pereca w Warszawie. Znajdują się w nim 193 lokale o powierzchni 36-89 mkw. Większość to studia i mieszkania z jedną sypialnią, dostępne — na życzenie klientów — z pełnym umeblowaniem. Wszystkie lokale mają balkony bądź loggie. Do dyspozycji najemców są też: podziemny dwupoziomowy parking dla samochodów oraz miejsca postojowe dla ponad 200 rowerów. Ceny najmu mieszkań zaczynają się od 2,4 tys. zł.

Fot. ARC

Zgodnie z zapewnieniem Dariusza Węglickiego, przedstawiciela Catelli, oferta Pereca 11 jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Poza 72 apartamentami w Złotej 44, w Polsce Catella jest też właścicielem powstającego w Krakowie kompleksu trzech obiektów, w tym jednego domu studenckiego. Fundusz pracuje także nad przejęciem kolejnych nieruchomości w pięciu największych polskich miastach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane