CCC: Realizacja prognozy wyników nie jest zagrożona

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 03-10-2005, 20:26

Sprzedaż CCC osłabił nieco w III kwartale ciepły wrzesień. Mimo to spółka ocenia, że prognozy całoroczne nie są zagrożone. Firma w przyszłym roku chce wejść na rynek niemiecki.

Sprzedaż CCC osłabił nieco w III kwartale ciepły wrzesień. Mimo to spółka ocenia, że prognozy całoroczne nie są zagrożone. Firma w przyszłym roku chce wejść na rynek niemiecki.

 "Wrzesień nie był dla nas specjalnie atrakcyjny, był za ciepły, w efekcie sprzedaż była w tym miesiącu przeciętna. Generalnie jednak trzy kwartały nas zadowalają" - powiedział w poniedziałek PAP Mariusz Gnych, członek zarządu spółki.

Gnych ocenia, że wyniki sprzedaży za okres lipiec-wrzesień będą lepsze od tych za trzeci kwartał 2004 roku. W trzecim kwartale rok temu CCC miała 68,7 mln zł przychodów.

CCC podtrzymuje podwyższone w sierpniu prognozy na ten rok, zakładające wypracowanie przez firmę zysku netto w wysokości 37,1 mln zł i 330,5 mln zł przychodów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane