CD Projekt Red wyróżniony przez magazyn "Time"

OSZ
opublikowano: 08-05-2013, 06:00

Redaktorzy kultowego amerykańskiego magazynu wybrali najlepsze strony internetowe 2013 roku. Jedna z nich należy do giełdowego CD Projekt Red.

GOG.com, czyli "Good Old Games" to raj dla fanów starych gier takich jak choćby Wing Commander, słynna symulacja kosmicznych podbojów z początku lat 90-tych.

Widok strony głównej GOG.com. Źródło: GOG.com
Widok strony głównej GOG.com. Źródło: GOG.com
None
None

Znany i prestiżowy tygodnik "Time" co rok przygotowuje listę 50 najlepszych stron internetowych. Wyróżnionych dzieli na dziesięć kategorii - m.in. "Zakupy", "Audio i wideo", "Edukacja", "Dom i rodzina" i "Gry". GOG.com jest jedną z trzech nagrodzonych stron w swojej kategorii. Pozostałe to Contrejour.ie i Sarien.net.

Redaktorzy tygodnika "Time" publikują listę od dekady. Nadrzędnym celem jest pokazanie czytelnikom stron, o których być może nie słyszeli. Tygodnik opisując GOG.com podkreśla, że choć portal nie zapomniał o swoich korzeniach, to obok klasyki zaczął dodawać do sklepu nowsze gry. Spełnia też obietnicę i sprzedaje gry bez uciążliwych zabezpieczeń.

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy, że CD Projekt, dystrybutor gier komputerowych, który należy CD Projekt RED, zmienił nazwę na CDP.pl i uruchomił e-sklep. Prezes spółki Adam Kiciński podkreślał, że jest to odpowiedź na zmieniające się gusta klientów.

Rzeczywiście GOG.com radzi sobie coraz lepiej i w zeszłym roku wypłacił pierwszy raz dywidendę na rzecz CD Projekt RED wysokości 1 mln EUR.

Zobacz ranking tygodnika "Time" - 50 Best Websites 2013>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: OSZ

Polecane