CEE Green Building dla Placu Unii

ADO
18-12-2012, 00:00

Kompleks biurowo-handlowy Plac Unii nagrodzono CEE Green Building Award 2012 w kategorii BREEAM Design-Phase Certificate.

Konkurs CEE Green Building Award, organizowany przez Europroperty, wyłania i wyróżnia najlepsze projekty z Europy Środkowej i Wschodniej, realizowane zgodnie ze standardami ekologicznymi. Oceniane są inwestycje, którym przyznano certyfikaty BREEAM lub LEED, jak również projekty, które dopiero ubiegają się o nie. Laureatów wybiera niezależne jury, składające się przedstawicieli branży nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. W kompleksie Plac Unii zaplanowano trzy budynki o łącznej powierzchni 56,8 tys. mkw., z czego 41,3 tys. mkw. przeznaczono na część biurową, a 15,5 tys. mkw. zajmie trzypoziomowa galeria handlowa. Kompleks uzyskał w tym roku certyfikat BREEAM z oceną bardzo dobrą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / CEE Green Building dla Placu Unii