Celnicy poprawią system łączności

JK
opublikowano: 2010-11-22 10:53

Damovo Polska zmodernizuje system łączności Służby Celnej. Zarobi na tym 13,4 mln zł.

Polscy celnicy dostaną nowe centrale telefoniczne, terminale mobilne (instalowane także w pojazdach), serwery, stacje robocze oraz oprogramowanie do użytku podczas odpraw granicznych. Ministerstwo Finansów (MF) zakończy- ło właśnie procedurę wyłaniania wykonawcy zintegrowanego systemu łączności dla Służby Celnej.

W procedurze "negocjacyjnej bez uprzedniego ogłoszenia" zlecenie uzyskała firma Damovo Polska. Jej zadaniem będzie opracowanie i dostarczenie projektów technicznych, wdrożenie aplikacji użytkowych, oprogramowania, wymiana sprzętu, wyszkolenie administratorów, operatorów i użytkowników systemu. Za wykonanie zadania otrzyma 13,4 mln zł.

None
None

 

Szukasz zamówień?

W serwisie kontrakty.pb.pl

znajdziesz wyszukiwarkę:

przetargów dużych >>>>>>>>

i małych>>>>>>>