Certyfikaty dla rzetelnych do wzięcia

opublikowano: 06-02-2013, 00:00

Idea Bank będzie nagradzał firmy rzetelnie spłacające swoje zobowiązania darmowym zaświadczeniem.

Idea Bank ruszył z programem Ideały Biznesu, który ma promować przedsiębiorców rzetelnie spłacających swoje zobowiązania. Firmy, które nie figurują w Krajowym Rejestrze Długów (KRD) ani w Bankowym Rejestrze prowadzonym przez Związek Banków Polskich, a ich właściciele mają pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, będą mogły darmowo otrzymać certyfikat potwierdzający, że nie mają długów. Wyda go Idea Bank.

— Dzięki programowi Ideały Biznesu nagrodzone firmy otrzymają od Idea Banku narzędzia pozwalające im uczynić z rzetelności płatniczej przewagę konkurencyjną — mówi Jarosław Augustyniak, prezes Idea Banku.

Wśród narzędzi tych są różnego typu materiały marketingowe promujące hasło „płacę w terminie”, jak również specjalne szkolenia dotyczące m.in. bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym oraz marketingu i sprzedaży. To jednak nie wszystko — nagrodzeni w programie Ideały Biznesu otrzymują specjalnąprzepustkę do udziału w finałowej gali, podczas której nagrodzone zostaną firmy spełniające najwyższe standardy w biznesie. Podczas tej gali zostaną przyznane Ideały w trzech kategoriach: płatności, pracodawca oraz start- up.

W pierwszej kategorii nagradzane będą firmy, które przejdą m.in. audyt terminowości opłacania faktur, w drugiej przedsiębiorcy, którzy uregulowali swoje stosunki z pracownikami i w terminie opłacają za nich składki ZUS. Natomiast Ideały w kategorii start-up trafią do autorów najciekawszych pomysłów na biznes.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu