Chińska umowa Brastera

opublikowano: 19-11-2018, 17:10

Braster, producent aparatury medycznej do domowej kontroli piersi, podpisał umowę o współpracy z firmą Kontrue Shenzhen Technology.

Firma, która jest częścią grupy kapitałowej Kontrue, jest dystrybutorem wyrobów medycznych. Porozumienie dotyczy wprowadzenia Systemu Braster i Braster Pro na rynek chiński. Reguluje proces rejestracji urządzeń i określa zasady współpracy w obszarze ich sprzedaży w modelu B2B i B2C. 

"Zgodnie z zapisami Umowy, głównym produktem, oferowanym na rynek chiński będzie Urządzenie Braster Pro sprzedawane w modelu biznesowym kładącym nacisk na sprzedaż pakietów badań. To właśnie sprzedaż pakietów badań będzie generować przychody w momencie rozpoczęcia sprzedaży. Ponadto w/w Umowa precyzuje progi sprzedażowe do osiągnięcia przez Dystrybutora na rynku chińskim. Zgodnie z postanowieniami Umowy, wchodzi ona w życie z chwilą jej podpisania przez obie strony i zawarta jest na okres 5 lat, licząc od daty rejestracji Urządzeń w Chinach. Dystrybutor zachowa wyłączność na rynku chińskim pod warunkiem spełnienia przez niego założeń biznesowych określonych w Umowie na poziomie powyżej 40 mln EUR obrotu w piątym roku sprzedaży Urządzeń i pakietów badań" - podał Braster.

Dystrybutor będzie odpowiedzialny za dokonanie rejestracji urządzeń w Chińskiej Agencji ds. Żywności i Leków oraz poniesie koszty z tym związane. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu