Czaplinek chce sprzedać grunty

Piotr Wielicki
22-05-2001, 00:00

Czaplinek chce sprzedać grunty

Co najmniej 260 tys. zł chce zarobić Zarząd Miasta i Gminy w Czaplinku na sprzedaży czterech działek. Największa z nich, położona w Kluczewie i licząca ponad 20 tys. mkw., zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę kempingową. Cena wywoławcza tego terenu wynosi 71,8 tys. zł.

Na drugiej działce położonej w Czaplinku i liczącej ponad 3 tys. mkw. znajduje się budynek piekarni i budynek gospodarczy o łącznej pow. 649 mkw. Gmina chce ją sprzedać za 170 tys. zł.

Dwie pozostałe działki, położone w Piasecznie i Żerdnie, zgodnie z planem zagospodarowanie przestrzennego przewidziane są pod budownictwo mieszkaniowe. Cena wywoławcza pierwszej z nich, o powierzychni prawie 1,5 tys. mkw., wynosi 7 tys. zł. Na drugiej, liczącej 3 tys. mkw., gmina chce zarobić prawie 13 tys. zł. Przetarg ma się odbyć 7 czerwca 2001 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wielicki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Czaplinek chce sprzedać grunty