Cztery firmy chcą budować rejestr cudzoziemców

GSU
opublikowano: 30-05-2019, 14:58

W przetargu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na usługi dotyczące systemu teleinformatycznego Centralna Baza Danych Cudzoziemców oferty złożyły cztery firmy IT.

Najtańsza okazała się oferta Softiq za 1,95 mln zł brutto, następnie Sygnity za 2,07 mln zł. Na trzecim miejscu pod względem ceny znalazł się Decsoft z ofertą za 4,25 mln zł, a najdroższa okazała się oferta Compu za 4,53 mln zł.

Budżet zamówienia ustalono na 5,72 mln zł brutto.

Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące systemu teleinformatycznego Centralna Baza Danych Cudzoziemców (CBDC) w zakresie: analizy i zaprojektowania CBDC, wykonania CBDC oraz wdrożenia w środowiskach testowym i przedprodukcyjnym,  migracji danych do CBDC oraz wdrożenia CBDC w środowisku produkcyjnym,  rozwoju CBDC,  administrowanie oraz usuwanie awarii i błędów oraz wsparcie użytkowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy