Darmowe konta dla przedsiębiorców w Revolucie

opublikowano: 24-07-2019, 22:00

Fintech proponuje bezpłatne rachunki dla start-upów, które podejmują pierwsze kroki w kierunku ekspansji zagranicznej

Londyński fintech Revolut wprowadził do oferty dwa bezpłatne konta firmowe. To propozycja, która ma przyciągnąć w szczególności start- -upy podejmujące pierwsze kroki w kierunku ekspansji zagranicznej. Ponadto Revolut zaproponował firmom nowy cennik i usługi dostosowane do różnego typu potrzeb oraz wielkości przedsiębiorstwa. Idea jest taka, żeby klienci biznesowi mogli przechodzić na wyższy lub na niższy plan taryfowy w dowolnym momencie, w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie i własnego uznania.

— Dla wielu młodych firm wymiana handlowa lub sprzedaż usług na rynkach zagranicznych to warunek konieczny, żeby mogły szybko się rozwijać. Elastyczność i możliwość zmiany zakresu usługi zależnie od potrzeb są więc elementami, które ułatwiają im nawigowanie na zmiennym rynku międzynarodowym w dobie niepewności — przekonuje James Gibson, twórca produktów w Revolucie.

Generalnie przedsiębiorcy w Revolucie mogą skorzystać z wielowalutowych kont oraz wirtualnych i fizycznych kart firmowych. Fintech umożliwia także wysyłanie i przyjmowanie przelewów w 28 walutach. Ponadto konta można udostępniać nowym członkom zespołu albo księgowym. Jest też możliwość konfigurowania dostępu i uprawnień pozwalających na realizację płatności. Do tego system integruje się z popularnymi aplikacjami biznesowymi, takimi jak Slack, Xero, FreeAgent, Zapier. Revolut umożliwia też ustawianie zbiorczych lub predefiniowanych płatności, ich automatyzację dzięki otwartemu API i wsparcie dla firm 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Fintech pracuje już nad wdrożeniem kolejnych produktów i usług dla przedsiębiorców, w tym funkcjonalności do zarządzania wydatkami firmowymi, a także kompleksowej usługi akceptacji i rozliczeń płatności. Darmowe konto można przetestować, aplikując przez stronę www.revolut.com/business.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu