Darmowe stoiska na Targach Innowacji

opublikowano: 26-02-2014, 00:00

Włodarze Małopolski pomogą lokalnemu biznesowi w promocji. Po raz kolejny udostępnią im stoiska na Małopolskich Targach Innowacji.

Również w tym roku Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, organizator Małopolskich Targów Innowacji 2014, udostępni firmom z regionu 30 bezpłatnych miejsc targowych. Rozpoczęto właśnie ich rekrutację. Inicjatywa skierowana jest głównie do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z regionu, zainteresowanych uczestnictwem w imprezie zaplanowanej na 29 maja. Wydarzenie ma być okazją do promocji nowatorskich biznesów i zachętą do współpracy przedsiębiorstw ze sferą nauki. Dlatego do konkursu mogą się zgłaszać przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności stawiają na innowacje. Muszą jednak wykazać się wdrożonymi lub opracowanymi rozwiązaniami, punktowane będzie również ich zaangażowanie w działania realizowane wspólnie z uczelniami, instytutami badawczymi czy innymi przedstawicielami sfery nauki. Wyłonione w ramach konkursu firmy zyskają możliwość zaprezentowania i promocji swoich dotychczasowych osiągnięć na targach, a przy okazji nawiązania również kontaktów z nowymi partnerami biznesowymi, klientami, pracownikami naukowymi, przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu czy administracji. Aplikacje można nadsyłać najpóźniej do 21 marca 2014 r. Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz kryteria oceny zgłoszeń zostały opublikowane na stronie internetowej: www.imalopolska.eu. Decyzja o bezpłatnym uczestnictwie w targach będzie leżeć po stronie powołanej w tym celu komisji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu