De minimis w Millennium Banku

SW
opublikowano: 06-06-2013, 00:00

Bank Millennium podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) Umowę portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (Program PLD).

Gwarancja jest udzielana przez BGK w ramach programu wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw jako zabezpieczenie kredytów (również o charakterze odnawialnym). W jej ramach Bank Millennium oferuje produkty dostosowane do specyfiki zarówno sektora MSP, jak i większych firm. Klient może skorzystać z jednego lub kilku produktów zabezpieczonych gwarancją jednocześnie. W zależności od segmentu, przedsiębiorca ma do wyboru: kredyt w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy/gotówkowy albo kredyt rewolwingowy. Kredyt z gwarancją udzielany jest maksymal- nie na 2 lata. Zabezpieczenie w formie gwarancji może stanowić do 60 proc. kwoty kredytu, maksymalnie 3,5 mln zł. Dla gwarancji udzielonych przez BGK do końca 2013 r. w pierwszym roku prowizja wynosi 0 proc., w drugim 0,5 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane