Deutsche Bank też zainteresowany finansowaniem Serie A

opublikowano: 30-01-2023, 19:34
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Deutsche Bank to kolejny po JP Morgan i Goldman Sachs bank zainteresowany finansowaniem biznesu medialnego najwyższej włoskiej ligi piłkarskiej, informuje Reuters powołując się na anonimowe źródła.

Informatorzy agencji zaznaczyli, że zainteresowanie niemieckiego banku jest bardziej wstępne niż w przypadku amerykańskich, które miały przedstawić swoje propozycje w listach skierowanych do ligi.

W ubiegłym tygodniu Reuters informował, także powołując się na anonimowe źródła, że władze 20 klubów Serie A zostały w czwartek poinformowane o zainteresowaniu JP Morgan. Największy amerykański bank miał zadeklarować udostępnienie od 700 mln EUR do nawet 1 mld EUR finansowania, twierdził jeden z informatorów agencji.

Reuters przypomina, że przedstawiciele 20 klubów Serie A mają dyskutować 24 lutego nad propozycjami złożonymi przez banki oraz inne spółki finansowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane