Dla fachowych entuzjastów

DCZ
opublikowano: 05-03-2010, 09:14

Do końca 2010 r. chcemy przyjąć ponad 300 osób. W Szczecinie mamy pracę nad rozwojem oprogramowania dla branży telekomunikacyjnej i samochodowej, a we Wrocławiu m.in. oprogramowania dla urządzeń mobilnych - mówi Michał Szostkowski, country HR Manager w Tieto Poland.

Szukamy specjalistów, którzy cenią pracę w zespole, są zorientowani na rozwój i podchodzą do obowiązków z entuzjazmem. Zapewniamy pracę nad interesującymi projektami, korzystanie z najnowszych technologii, możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Oferujemy szkolenia techniczne i ze skuteczności interpersonalnej. Wspieramy pracowników w rozwoju i służymy pomocą w razie przeprowadzki do innego kraju czy zmiany działu. W polskim oddziale pracują m.in. osoby z Malezji, Australii i Brazylii. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy oczekujemy dobrej znajomości angielskiego. Tym, którzy chcą doskonalić język, dofinansowujemy kursy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Dla fachowych entuzjastów