Dołącz do konferencji kreatorów innowacji

SACH
opublikowano: 2011-10-12 00:00

Jak uczynić firmę kreatywną i innowacyjną? Tego można się dowiedzieć w Gdańsku.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego (MRR) we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w konferencji „Kreatorzy innowacji”. Odbędzie się ona 27 października na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, ale także przedstawicieli środowisk badawczych i akademickich, samorządowców oraz osoby zainteresowane tematyką innowacyjności w nauce i przemyśle. Na konferencji zostanie omówiony postęp we wdrażaniu w życie inwestycji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG). Zaprezentowane zostaną wybrane projekty realizowane w ramach programu. Przewidziana jest także prelekcja na temat instrumentów wsparcia dostępnych w ramach IV osi priorytetowej PO IG „Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia” oraz prezentacja poświęcona innowacyjności polskich firm. Beneficjenci podzielą się doświadczeniami i opiniami związanymi z realizacją innowacyjnych i unikatowych przedsięwzięć przy dofinansowaniu w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Konferencja zainauguruje otwarcie stoiska PO IG w ramachodbywających się 27-28 października w Gdańsku targów „Technicon Innowacje”. Udział w konferencji i targach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warto zapisać się wcześniej.

Zapisz się

Aby zarejestrować się na konferencję, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://www. poig.gov.pl/konfszkol/konferencje/Strony/Zarejestruj_sie. aspx (w przypadku komunikatu „Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web” prosimy o zatwierdzenie informacji „Kontynuuj przeglądanie tej witryny”).