Dolny Śląsk chce zostać rajem dla firm

SACH
opublikowano: 29-09-2011, 00:00

Jak firmy mogą wykorzystać potencjał woj. dolnośląskiego? Odpowiedź dadzą dwie zbliżające się konferencje.

W co warto inwestować w czasach dekoniunktury, jakie są perspektywy inwestycyjne na 2012 rok i jaka jest przyszłość start-upów, powiedzą eksperci podczas InvestExpo Business Meeting i Konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu — Innowacja, które odbędą się 11-12 października we Wrocławiu. Spotkania organizuje Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych. Mogą w nich wziąć udział inwestorzy z regionu Dolnego Śląska, właściciele i kadra zarządzającą firm oraz przedstawiciele samorządu, instytucji finansowych i otoczenia biznesu. Temat przewodni pierwszej konferencji to „Czy Dolny Śląsk może się stać rajem dla inwestorów?”. Uczestnicy spotkania zdobędą praktyczną wiedzę na temat innowacyjności oraz potencjału gospodarczego regionu. Będą też mogli wymienić się doświadczeniami. Na konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu zostanie poruszona tematyka komercjalizacji wiedzy i technologii. Prelekcje będą dotyczyły pozyskania inwestora, współpracy między nauką a biznesem oraz przykładów współpracy aniołów biznesu z firmami. Tematyka będzie obejmować także zagadnienia związane z finansowaniem udziałowym innowacyjnych firm w regionie. Udział w obu konferencjach jest bezpłatny.

WIĘCEJ INFORMACJI

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny się wcześniej zarejestrować. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod nr. 784-087- 248 i 784-087-245 lub drogą e-mailową: rafalpalgan@ines. org.pl lub marzenawalczuk@ ines.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji o konferencjach można znaleźć na stronach internetowych www.investexpo.pl i www.psab.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Dolny Śląsk chce zostać rajem dla firm