Donald Rumsfeeld proponuje pasjans Churchilla

MD
opublikowano: 26-01-2016, 22:00

83-letni były sekretarz obrony USA wprowadził na rynek swoją aplikację „Churchill Solitaire”, czyli „Pasjans Churchilla”.

Jej debiut nastąpił w niedzielę, w rocznicę śmieci Winstona Churchilla. Donald Rumsfeld twierdzi, że to „najbardziej diabelska wersja pasjansa”, w którego grał legendarny brytyjski polityk i premier Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej. „To najtrudniejszy pasjans i prawdopodobnie najbardziej wymagająca i strategiczna rozgrywka logiczna, w którą grałem” — twierdzi były sekretarz obrony USA. Nie napisał gry, ale pokierował jej tworzeniem — kodowaniem zajęli się programiści Snapdragon Studios.

Recenzenci piszą, że najbardziej „diabelska” w pasjansie proponowanym przez Rumsfelda jest klasyczna zagrywka „darmowych” aplikacji, polegająca na pozwalaniu graczowi na wygrywanie pierwszych etapów, aby w miarę angażowania się w grę zaoferować mu wykupienie atrakcyjnych opcji.

Były sekretarz obrony USA nie planuje jednak wzbogacić się na aplikacji. Wszystkie uzyskane pieniądze z gry w pasjansa trafią do organizacji charytatywnych, zajmujących się amerykańskimi weteranami, którzy ucierpieli podczas konfliktów zbrojnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu