Dotacje na B+R dla mazowieckich przedsiębiorstw

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 11-04-2018, 22:00

19 kwietnia w Warszawie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu projektów B+R i chcą starać się o granty na ten cel.

19 kwietnia w Warszawie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu projektów B+R i chcą starać się o granty na ten cel. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jej eksperci opowiedzą o wsparciu z działania 1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego („Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw”). Firma może otrzymać z niego dofinansowanie w wysokości kilku milionów złotych. Co ważne, projekty powinny wpisywać się w inteligentne specjalizacje dla województwa mazowieckiego.

O dotacje mogą starać się zarówno firmy MSP, jak i duże przedsiębiorstwa. Eksperci będą oceniali 14 kryteriów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dotacje na B+R dla mazowieckich przedsiębiorstw