Dotacje pomogą w szkoleniu pracowników

opublikowano: 25-03-2018, 22:00

6 kwietnia w Szczecinku odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć granty na kursy i usługi rozwojowe przeznaczone dla ich pracowników.

 Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (LPIFE) w Szczecinku. Eksperci zaprezentują szkolenia dla przedsiębiorców w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR), która powstała z przekształcenia portalu www.inwestycjawkadry.pl prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. BUR bezpłatnie umożliwia firmom doradczym przedstawienie swojej oferty, a przedstawicielom biznesu — zamówienie usług rozwojowych z dofinansowaniem unijnym.

W bazie można znaleźć listę szkoleń, m.in. z finansów, administracji, prawa i zarządzania zasobami ludzkimi. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie LPIFE w Szczecinku.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu