Duże zainteresowanie dniem otwartym w lubuskich skarbówkach

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 18-03-2006, 12:02

Kilka urzędów skarbowych w województwie lubuskim zorganizowało w sobotę dzień otwarty.

Kilka urzędów skarbowych w województwie lubuskim zorganizowało w sobotę dzień otwarty.

    W Zielonej Górze chętnych do rozliczenia się tego dnia z fiskusem było tak wielu, że urząd musiał rozpocząć pracę pół godziny wcześniej.

    Dzień Otwarty "to ukłon w stronę tych, którzy w tygodniu nie mają czasu przyjść do urzędu, żeby złożyć PIT" - mówili PAP urzędnicy.

    Z możliwości złożenia PIT w sobotę skorzystało wielu zielonogórzan. Na ponad godzinę przed planowanym rozpoczęciem pracy przed urzędem stały długie kolejki mieszkańców. W ciągu pół godziny zeznania złożyło ponad 150 osób.

    W Pierwszym i Drugim Urzędzie Skarbowym w Zielonej Górze do godziny 13.00 będzie można uzyskać także informacje związane z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2005, pobrać niezbędne druki.

    Urzędnicy udzielą też informacji nt. zasad zwrotu osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym.

    Podobna akcja jest prowadzona w Międzyrzeczu i Żarach. Natomiast urzędnicy z Nowej Soli zajmują się tylko przyjmowaniem zeznań podatkowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane